Półka na medale

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport profesjonalnie, czy amatorsko, wszystkie pamiątki z zawodów możesz umieścić na metalowej półce z medalami. Dzięki powierzchni, która jest specjalnie przeznaczona na trofea, żaden z fantów Ci nie zaginie w czeluściach szuflady z rzeczami zapomnianymi. Stalowy wyrób pełni funkcję dekoracyjną, ma ciekawy des...

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport profesjonalnie, czy amatorsko, wszystkie pamiątki z zawodów możesz umieścić na metalowej półce z medalami. Dzięki powierzchni, która jest specjalnie przeznaczona na trofea, żaden z fantów Ci nie zaginie w czeluściach szuflady z rzeczami zapomnianymi. Stalowy wyrób pełni funkcję dekoracyjną, ma ciekawy design, który łatwo wkomponować w nowocześnie urządzone wnętrze. Wyeksponowane odznaczenia przypominają o zmaganiach, są zapisem historii, napawają dumą. Ten element meblowy doskonale sprawdzi się w domu osoby, która lubi rywalizację, w pokoju nastolatka, biurze, w szkole czy klubie sportowym!

Spersonalizowana i stworzona na zamówienie metalowa półka na medale może być pomysłem na ciekawy prezent. Indywidualny projekt podkreśli styl uprawianej dyscypliny. Wyroby udostępniamy w rozmaitych wariantach kolorystycznych, różnych wymiarach i wzorach. Będą stylowo prezentować się na ścianie, a dzięki temu, że są wykonane z solidnego metalu, nie zmienią swej formy pod wpływem różnic temperatury, zarysowań i wilgoci. Łatwo je utrzymać w czystości.

Więcej
Półka na medale Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów