Metalowe balustrady ażurowe

Piękne i nowoczesne metalowe balustrady ażurowe wykorzystasz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Doskonale komponują się ze standardowymi i nowoczesnymi aranżacjami wnętrz w dwupoziomowych domach i mieszkaniach. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli biur czy lokali usługowych. Coraz części...

Piękne i nowoczesne metalowe balustrady ażurowe wykorzystasz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Doskonale komponują się ze standardowymi i nowoczesnymi aranżacjami wnętrz w dwupoziomowych domach i mieszkaniach. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli biur czy lokali usługowych. Coraz częściej współpracujemy także z deweloperami i przedsiębiorcami, wykonując nasze balustrady ażurowe z metalu w wielu konfiguracjach i rozmiarach. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe zlecenia, każdorazowo stawiając na jakość wykonania, precyzję i dokładność. Wykonujemy metalowe balustrady zewnętrzne i wewnętrzne w wielu wzorach i kolorach.

Nowoczesne rozwiązania obudowy schodów

Idziemy z duchem czasu i stawiamy na nowoczesne rozwiązania obudowy schodów. Wierzymy, że oryginalne i niestandardowe projekty mogą udoskonalić każde wnętrze, tworząc elegancką i zachwycającą całość. Wykonujemy ażurowe barierki i poręcze w niepowtarzalnych formach – projektując je na indywidualne zamówienie. Pracujemy zarówno z geometrycznymi wzorami, jak i nieregularnymi czy fantazyjnymi mozaikami. Nanosimy je na grubą stal, która jest odporna na rysowanie, obicia czy długotrwałe działanie ciężaru. Po laserowym wycięciu wybranych wzorów pokrywamy całość malowaniem proszkowym, jeszcze bardziej wzmacniając parametry odpornościowe. Podpowiadamy – nasze balustrady ażurowe zamontujesz na schodach betonowych, jak i stalowych!

Więcej
Metalowe balustrady ażurowe W tej kategorii nie ma produktów.