Kwadratowe kwietniki

Szukasz niebanalnego sposobu na aranżację swoich roślin w niewielkim pomieszczeniu? A może męczysz się z trudnym do ustawienia salonem, a mimo to cieszy Cię posiadanie roślin? Postaw na kwadratowe kwietniki na wszelkie rośliny, które w łatwy sposób ustawisz w nawet najbardziej niestandardowych pokojach czy balkonach. Tym bardziej że odrobina zie...

Szukasz niebanalnego sposobu na aranżację swoich roślin w niewielkim pomieszczeniu? A może męczysz się z trudnym do ustawienia salonem, a mimo to cieszy Cię posiadanie roślin? Postaw na kwadratowe kwietniki na wszelkie rośliny, które w łatwy sposób ustawisz w nawet najbardziej niestandardowych pokojach czy balkonach. Tym bardziej że odrobina zieleni to sprawdzony przepis na przyjazną i przytulną przestrzeń! Zamów nowoczesny kwietnik z metalu, którego kompaktowa konstrukcja doskonale wkomponuje się w każde mieszkanie. Kwadratowe donice z naszej oferty ozdabiamy gustownym, ażurowym wzorem, który dodatkowo podkreślamy delikatnym podświetleniem. Rzemieślnicze przywiązanie do detalu oraz kilka wzorów zdobienia do wyboru – równa się subtelny dodatek w najlepszym wydaniu! Czy może być piękniej?

Podświetlana kwadratowa donica

Przygotujemy dla Ciebie podświetlaną, kwadratową donicę w nowoczesnym wykończeniu. W głównej mierze wykonujemy niezwykle estetyczne doniczki z blachy stalowej w kolorze czarnym, jednakże istnieje możliwość dowolnych modyfikacji zamówień – zarówno pod względem koloru, jak i wymiaru czy rodzaju nanoszonego wzoru. Wśród naszej oferty znajdziesz także inne elementy z ażurowym zdobieniem, takie jak metalowe kosze na drewno kominkowe, lampiony, stoliki czy nawet ogrodzenia! Przekonaj się sam i już dziś zamów jeden z naszych produktów. Większość z nich tworzymy w zaledwie 7 dni!

Więcej
Kwadratowe kwietniki Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów