Blog

Jak estetycznie ułożyć drewno przy kominku?
Kominek, w którym palimy drewnem, może być estetyczną częścią kompozycji wystroju naszego wnętrza, ale pod warunkiem, że wybierzemy palenisko wpasowane w design przestrzeni i będziemy o niego właściwie dbać. W jaki sposób estetycznie ułożyć drewno przy kominku, by zbiór fragmentów drzewa prezentował się ciekawie? Po jakie stojaki na drewno warto sięgnąć? Dlaczego największą popularnością cieszą się kosze na drewno ze stali?
Z jakiego materiału powinien być wykonany stojak na drewno?
Rynek ciepła w Polsce wciąż ewoluuje, inwestujemy w coraz bardziej zaawansowane piece i kotły, ale wciąż nie odchodzimy od tradycyjnych rozwiązań. Kominek lub piec na drewno w domu raczej nigdy nie będzie passe, bo to nie tylko źródło ciepła w dosłownym znaczeniu. Ma swój urok – może być funkcjonalnym i przyjemnym dla oka elementem wyposażenia wnętrz. Przyjrzyjmy się otoczeniu kominka, a konkretnie: stojakom na drewno.

Doniczki metalowe – dlaczego warto?

Posted by      0 Comments
Miłośnicy zieleni nie wyobrażają sobie życia bez roślin. Jak sprawić, aby zawsze były blisko nas? Wystarczy przesadzić je do donic. Tylko które z nich wybrać? Pozwól, że podpowiemy Ci najlepsze naszym zdaniem rozwiązanie. Za moment dowiesz się, dlaczego to egzemplarze wykonane z metalu powinny zainteresować Cię najbardziej.

Panele ażurowe metalowe - zastosowanie

Posted by      0 Comments
Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zastosowaniem niebanalnych dekoracji w ogrodzie lub wokół domu, powstały ażurowe panele. Przekonajmy się, w jaki sposób można zaaranżować przestrzeń przy ich użyciu.
W poszukiwaniu ciekawych dekoracji ściennych nierzadko sięgamy po fotografie, plakaty lub obrazy. A co, jeśli dziś zaproponujemy coś zupełnie innego? Ozdoby z metalu nie bez przyczyny cieszą się popularnością wśród właścicieli nowoczesnych wnętrz. Łatwe w montażu i oryginalne, będą cieszyć oko przez długie lata!
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)