O nas

Producent metalowych elementów dekoracyjnych Bosskar to firma, która przez swoje realizacje udowadnia, że funkcjonalność można z powodzeniem zestawić z wysokimi walorami estetycznymi. Tworzymy wyposażenie, które w ciekawy, niebanalny sposób wpływa na wystrój wnętrz, ale ma też charakter użytkowy, ułatwiający codzienne czynności. Są to m.in. wygodne metalowe półki, solidne wieszaki czy praktyczne stojaki. Dzięki produktom, które oferujemy, możesz zaaranżować przestrzeń domową, taras i ogród. Wykonujemy stylowe kwietniki, piękne, ozdobne donice, nadające klimat lampiony i latarenki.

Polecamy przedmioty o charakterze dekoracyjnym, wśród których znajdują się designerskie metalowe obrazy, a także solidne części ogrodzeniowe, które nie tylko ozdabiają posesję, ale dzięki zastosowaniu mocnej, wytrzymałej blachy, chronią przed przedostaniem się na jej teren niepowołanych osób. Nasze realizacje zyskują ciekawy design dzięki ażurowym wycięciom, które powstają przy zastosowaniu technik laserowych.

W asortymencie salonu Bosskar dostępne są gotowe szablony i wzory, które można zamówić od ręki. Jesteśmy ukierunkowani na współpracę z Klientami i tworzenie metalowych wyrobów na zamówienie. Służymy profesjonalnym doradztwem.