FAQ

Z czego wykonane są produkty?
Wykonujemy rozmaite akcesoria ozdobne od doniczek węglowych, które są przygotowywane ze stali węglowej o grubości 1 mm, po panele wytwarzane z blachy 2 mm. Użyty materiał dostosowany jest do projektu pod zamówienie Klienta. Ażurowe wzory wycinane są przy pomocy laserów. Powtarzalne, precyzyjne cięcie pozostawia idealnie równą i gładką powierzchnię. Omawiamy indywidualnie szczegółowe specyfikacje produktów, służymy również kompetentnym doradztwem.

Czy donice można stosować wewnątrz/na zewnątrz?
Zarówno donice, jak i stworzone na zamówienie kwietniki, lampiony lub inne przedmioty, którymi Klienci chcą wyposażyć taras lub balkon, są poddawane specjalnej obróbce. Ocynkowane i malowane proszkowo zyskują dodatkową odporność na warunki panujące na zewnątrz. Powłoki powstające w czasie tej obróbki charakteryzuje dużo większa trwałość niż te uzyskane w procesie lakierowania. Są dziesięciokrotnie odporniejsze na ścieranie. Nie odkształcają się przy zmianie temperatury, a wystawione na słońce, nie tracą koloru. Pod wpływem wilgoci i warunków atmosferycznych nie ulegają korozji. Przez wiele lat służą w niezmiennej formie. Ochrona antykorozyjna spełnia wymogi ekologii.

Jakie wymiary mają ażurowe panele ogrodzeniowe?
Standardowy wymiar paneli, które są dostępne w oferowanym wzorniku, to 1x1 m. Maksymalny wymiar z jednego arkusza blachy wynosi 3 x 1,5 m.

Od czego zależy cena panelu ogrodzeniowego?
Panele ogrodzeniowe, balustrady, furtki są produktami, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Klienci mają możliwość wyboru wzoru. Grubość użytego materiału, z którego wytworzono przęsła, zależy od projektu. Specyfikacja zastosowanej blachy wpływa na cenę. Każda realizacja jest skrupulatnie omawiana z osobą zamawiającą. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i dokonania wstępnej wyceny.

Jak długo czeka się na realizację zamówienia?
Czas wykonywania zamówionych przedmiotów zależy od tego, jak bardzo skomplikowany i wymagający jest projekt. Przeciętnie realizacja wynosi od 5 do 7 dni. Dokładamy wszelkich starań, by proces ten był jak najkrótszy.

Czy oferowane donice zewnętrzne są zabezpieczone przed korozją?
Donice, które można zamówić, korzystając z dostępnych wzorów lub przedstawiając nam własny projekt, są proszkowane i ocynkowane, co chroni je przed korozją nawet przy niekorzystnym działaniu czynników atmosferycznych. Elementy metalowe są odpowiednio zabezpieczone przed korodowaniem, co przyczynia się do tego, że zachowują niezmienną formę przez długie lata.