Metalowe obrazy

Tworzymy dekoracje ścienne dla wszystkich, którzy pragną nietypowych rozwiązań. Sztuka metaloplastyki znana jest od stuleci, ale w ostatnich sezonach w unowocześnionej, odświeżonej formie zachwyca, wyznaczając aranżacyjne trendy. Obrazy metalowe to element ozdobny, który urokliwie prezentuje się na jednokolorowej ścianie. Czarne ażurowe wzory do...

Tworzymy dekoracje ścienne dla wszystkich, którzy pragną nietypowych rozwiązań. Sztuka metaloplastyki znana jest od stuleci, ale w ostatnich sezonach w unowocześnionej, odświeżonej formie zachwyca, wyznaczając aranżacyjne trendy. Obrazy metalowe to element ozdobny, który urokliwie prezentuje się na jednokolorowej ścianie. Czarne ażurowe wzory doskonale sprawdzają się w loftowych, industrialnych czy awangardowych wnętrzach. Popularnymi motywami wykorzystywanymi w tej sztuce zdobienia są twarze, zwierzęta i roślinność.

Można urozmaicić aranżację o pojedynczą sztukę lub stworzyć kompozycję, wieszając tryptyk lub dowolny zestaw współgrających ze sobą dzieł. Metalowe obrazy są ponadczasowe i wytrzymałe, nie blakną, nie można ich zarysować, dlatego przetrwają wiele lat w niezmiennej formie. Jeśli szukasz niebanalnych wyrobów i chcesz nadać im wymarzoną formę, przedstaw nam projekt, a my zajmiemy się jego realizacją. Tworząc ozdoby, udowadniamy, że solidny materiał, jakim jest metal, może przyjmować delikatną, artystyczną postać.

Więcej
Metalowe obrazy Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji