Metalowa balustrada zewnętrzna

Postaw na solidne i wytrzymałe metalowe balustrady zewnętrzne na schody wejściowe lub na taras, które wykonujemy z materiałów odpornych na działanie wilgoci, promieniowania UV czy silnych wiatrów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby balustrady wejściowe i balkonowe tworzyły spójną całość z pozostałymi elementami wykończenia domu i elewacji, ...

Postaw na solidne i wytrzymałe metalowe balustrady zewnętrzne na schody wejściowe lub na taras, które wykonujemy z materiałów odpornych na działanie wilgoci, promieniowania UV czy silnych wiatrów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby balustrady wejściowe i balkonowe tworzyły spójną całość z pozostałymi elementami wykończenia domu i elewacji, a przy tym subtelnie ozdabiały bryłę domu i komponowały się z innymi komponentami ogrodu. Często dobieramy balustrady do metalowych ogrodzeń panelowych oraz nowoczesnych bram lub furtek. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia nam swoich oczekiwań!

Metalowa poręcz na zewnątrz

Prawidłowo wykonana metalowa poręcz na zewnątrz pięknie ozdobi wejściową klatkę schodową oraz zapewni stabilne podtrzymanie przy wchodzeniu. Oferujemy standardowe i nowoczesne poręcze na taras, które zapewnią ochronę także dla dzieci i zwierząt. Zapobiegną przed upadkiem z wysokiego tarasu oraz optycznie odgrodzą część wypoczynkową od rekreacyjnej w ogrodzie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – wspólnie z Tobą przygotujemy indywidualny projekt na metalową poręcz zewnętrzną!

Zalety metalowej balustrady zewnętrznej

Pierwszą i najważniejszą zaletą metalowej balustrady zewnętrznej jest jej trwałość – materiał, z którego jest wykonana, zapewnia całkowitą odporność na korozję oraz niezwykłą wytrzymałość na długotrwałe i duże obciążenia. Jest więc doskonałym wyborem zarówno na klatkę schodową, jak i balkon czy taras. Ponadto stal nierdzewna, jak i metal są niezwykle uniwersalne. W efekcie taka jest również wykonana z nich balustrada, która pasuje niemal do każdego projektu domu czy ogrodu. Kolejna zaleta dotyczy bezpośrednio materiału – można bowiem stworzyć z niego niemal dowolną konstrukcję czy ozdobę. 

Coraz częściej wykonujemy pasujące do siebie projekty, w których to dorabiamy do balustrad metalowe kwietniki, ozdobne donice czy kosze na drewno. Ostatnim, aczkolwiek równie istotnym plusem metalowych balustrad jest możliwość pomalowania ich na dowolny kolor – nawet ten imitujący drewno. Takie rozwiązanie sprawia, że balustrady z metalu są naprawdę uniwersalne, a Ty możesz je dobrać do drewnianych okiennic, koloru elewacji czy wykorzystanych rozwiązań w małej architekturze ogrodowej!

Więcej
Metalowa balustrada zewnętrzna W tej kategorii nie ma produktów.